Klima Montaj

Çatalca Klima Montaj; 7/24 Acil Servis

Çatalca Klima Montaj İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 kesintisiz eğitimli teknik servis personeli, TSE belgeli servis noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Çatalca Klima Bakım Montaj Arıza Tamir teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Cihaz kapasitesi ve model uygunluğunun tespiti ile montaj yerinin seçilmesi Cihazın kapasitesi ve model tercihi yetkili teknik ekip tarafından belirlenmelidir. Kapasite ve montaj yerinin seçiminde mekanın montaja uygunluğu ve uzun ömürlü kullanılabilecek şekilde olması dikkate alınmalıdır. Klima İç Ünite Montajı Yer Seçim Kriteri İç üniteler, çamaşırhane, mutfak vb. aşırı nemli ortamlara monte edilmemelidir. İç ünitenin montaj edileceği yer direk güneşe maruz kalmamalı ve kullanıcıların üzerine direk vurmamalıdır. Dış ünite ile montaj aralığı 3 metrenin altında olmamalı, çok uzun mesafelerde tercih edilmemelidir. Klima Dış Ünite Montajı Yer Seçim Kriteri Üniteler güneş ışığına ve rüzgara maruz kalmayacak şekilde montaj edilmeli, eğer montaj zorunluluğu varsa bunla ilgili önlemler alınmalı hava akışına engel olmayan montaj yeri seçilmelidir. Isı kaynaklarına, diğer klimaların dış ünitelerinin yanına, kısaca aşırı sıcak olan yerlere monte edilmemelidir. Dış üniteler bakım ve servis için müdahalesi mümkün olan yerlere montaj edilmeli, servis ekibinin rahatlıkla ulaşabileceği yerler dışında montaj yapılmamalıdır.

Her türlü arıza ve hasar durumunda 0537 205 31 95 Çatalca Klima Acil Servis Hattı’nı arayarak Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

çatalca klimacı

KLİMA MARKALARI

Çatalca Klima Servisi olarak hizmet verdiğimiz klima markaları; Airfel, Airwell, Alarko, Arçelik, Akai, Altus, Amana, Beko, Baymak, Bosch, Cartel, Daikin, Diamond Electric, Dolcevita, Demirdöküm, Electra, Electrolux, Falke, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, General Electric, Glanz, Goodman Hicon, High Life (Isısan), Haier, Lambert, LG, Kelon, McQuay, Midea, Mitsubishi (Electric), Mitsubishi Heavy, Oreon, Orcool, Profilo, Panasonic, Plushicon, Rubenis, Regal, Samsung, Samui, Siesta Comfort, Splendid, Sanyo, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Unionaire, Toshiba, Vestel, Vaillant, Zen, Zibro.
Uzman Kadromuz ile haftanın, 7 günü Çatalca ve tüm istanbul geneline kesintisiz klima bakım, montaj, arıza servisi olarak hizmet vermekteyiz. Çatalca Klima Servisi olarak Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 2 yıl ve garantimiz altındadır.

Her türlü arıza ve hasar durumunda 0537 205 31 95 Çatalca Klima Acil Servis Hattı’nı arayarak Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.