Klima Satışı

Çatalca Klima Satışı
Sıfır Klima / 2.EL Klima olarak iki şekilde müşterilerimize klima satışı sunmaktayız.

Sıfır klima satışlarımızda üretici firmanın garantisi kapsamı altındadır.Montajları tarafımızdan yapılarak Markaya ait olan garanti güvencesi onaylanarak klimalarınız garanti kapsamına alınmaktadır.

2.EL klimalarda ise parçası ve donanımı tarafımızdan kontrol edilen cihazın Çatalca Klima Servisi olarak Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 2 yıl ve garantimiz altındadır.

Klima satışlarımız hakkında lütfen iletişime geçiniz.Her türlü klima marka model satışı için 0537 205 31 95 Çatalca Klima Acil Servis Hattı’nı arayarak Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

çatalca klima satış

KLİMA MARKALARI

Çatalca Klima Servisi olarak hizmet verdiğimiz klima markaları; Airfel, Airwell, Alarko, Arçelik, Akai, Altus, Amana, Beko, Baymak, Bosch, Cartel, Daikin, Diamond Electric, Dolcevita, Demirdöküm, Electra, Electrolux, Falke, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, General Electric, Glanz, Goodman Hicon, High Life (Isısan), Haier, Lambert, LG, Kelon, McQuay, Midea, Mitsubishi (Electric), Mitsubishi Heavy, Oreon, Orcool, Profilo, Panasonic, Plushicon, Rubenis, Regal, Samsung, Samui, Siesta Comfort, Splendid, Sanyo, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Unionaire, Toshiba, Vestel, Vaillant, Zen, Zibro.
Uzman Kadromuz ile haftanın, 7 günü Çatalca ve tüm istanbul geneline kesintisiz klima bakım, montaj, arıza servisi olarak hizmet vermekteyiz. Çatalca Klima Servisi olarak Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 2 yıl ve garantimiz altındadır.

Her türlü arıza ve hasar durumunda 0537 205 31 95 Çatalca Klima Acil Servis Hattı’nı arayarak Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.